Odkryj tajniki piercingu microdermal — subtelnej i stylowej formy modyfikacji ciała! Dowiedz się, jak dbać o nowy piercing, aby cieszyć się nim bez komplikacji, oraz poznaj kluczowe zasady, które zapewnią Ci bezpieczne i efektowne noszenie biżuterii pod skórą. Zapraszamy na bloga Monache Ink, gdzie eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem!

🎃 Halloween w Monaché Ink to nie tylko straszne historie, ale przede wszystkim niesamowite promocje i wyjątkowe tatuaże! Przygotowaliśmy dla Was specjalny Halloweenowy Walk-In Day pełen atrakcji. Drugie przekłucie za 1 PLN, autorskie wzory tatuaży w promocyjnych cenach i wiele więcej! Chcecie poznać szczegóły? Zapraszamy do lektury naszego najnowszego wpisu na blogu! 🎃👻

Zastanawiałeś się kiedyś, skąd pochodzi niesamowita elegancja i finezja tatuaży w stylu Art Nouveau? Odkryj tajemnice tego niezwykłego stylu i dowiedz się, jak mistrzowie tatuażu w studio Monache Ink przenoszą go na skórę. Od historii secesji po najnowsze trendy w tatuażach – zanurz się w świecie sztuki i piękna. Przeczytaj nasz najnowszy artykuł i pozwól się zainspirować!

Piercing to przede wszystkim forma sztuki ciała i mocno rywalizuje o popularność z tatuażami. Ponieważ kochamy tak jedno, jak i drugie, nie porwiemy się na próbę rozstrzygnięcia tego sporu.  Dlaczego kolczyki stały się tak popularne, skoro przekłucia były powszechne nawet w starożytności? Wiele osób decyduje się na tę formę modyfikacji, aby wyrazić swoją indywidualność, bądź po prostu zaspokoić swoją ciekawość. Zaczyna się zazwyczaj od klasycznych dziurek w uszach, ale z biegiem czasu może pojawić się tych ozdób znacznie więcej. Jesteś fanem lub fanką piercingu? Oto kilka rzeczy, które warto wiedzieć, zanim się zdecydujesz na kolczyk!

Podjąłeś już decyzję o zrobieniu tatuażu i nawet wybrałeś salon tatuażu? Wspaniale! Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy tatuaż czy kolejna dziara, warto wiedzieć więcej. Na naszym blogu znajdziesz informacje na temat przygotowania do tatuażu, terminu wykonania tatuażu …

Wiosną, latem czy zimą – kiedy najlepiej zrobić tatuaż? Czytaj więcej »