Halloweenowy Walk-In Day w Studio Tatuażu Monaché Ink!

Halloweenowy Walk-In Day w Studio Tatuażu Monaché Ink!

Halloween zbliża się wielkimi krokami, a my w studio tatuażu Monaché Ink mamy dla Was wyjątkową niespodziankę! Przygotowaliśmy specjalne wydarzenie, podczas którego będziecie mogli zrealizować swoje tatuażowe marzenia w niezwykle atrakcyjnych cenach. Czy jesteście gotowi na niezapomniane chwile w naszym studiu?

Szczegóły wydarzenia:

🎃 Data i godziny: 31 października 2023, od 15:00 do 20:00.

🎃 Lokalizacja: Monaché Ink, ul. Szeptyckiego 8, Żory.

Co Was czeka

  1. Przekłucia z Mazikeen_tattooink: Nasza utalentowana specjalistka będzie czekać, aby wykonać Wam wymarzone przekłucia. A co najlepsze? Drugie przekłucie dostaniecie za jedyne 1 PLN!
  2. Konsultacje i zakupy: Będziecie mieli okazję skonsultować się z nami, wymienić kolczyk lub zakupić piękne ozdobne kolczyki.
  3. Tatuaże w promocyjnych cenach: #Walkinday to wyjątkowy dzień, kiedy możecie przyjść do nas bez wcześniejszego umówienia, wybrać autorski projekt i zrobić tatuaż w atrakcyjnej cenie.
  4. Poczęstunek: W trakcie wydarzenia zapraszamy na mały poczęstunek. Obiecujemy świetną atmosferę w towarzystwie innych miłośników tatuażu.
  5. Wzory: Śledźcie nasze media społecznościowe! Będziemy publikować wzory dostępne do tatuażu podczas wydarzenia.

Dodatkowe informacje:

Tatuatorzy, w tym ci z Knurowa, będą dostępni podczas wydarzenia. Pamiętajcie jednak, że nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji wzorów.

Nie możemy się doczekać, aby spędzić ten wyjątkowy dzień razem z Wami! Zapraszamy serdecznie do naszego studia i życzymy Wam niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia 31 października!

*Pamiętajcie, że nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji wzorów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*