ORYGINALNE POMYSŁY NA PREZENT Z OKAZJI DNIA KOBIET

ORYGINALNE POMYSŁY NA PREZENT Z OKAZJI DNIA KOBIET

Dzień kobiet zbliża się wielkimi krokami! Kiedyś panie obdarowywano rajstopami, które wręczano razem z czerwonym goździkiem. Dziś taki prezent wydaje się nieco osobliwy, jednak warto zaznaczyć, że w latach 70. i 80. ubiegłego wieku rajstopy stanowiły prawdziwy rarytas! Obecnie panie wolą samodzielnie kupować pończochy, a goździki są passé. Co w takim razie podarować wybrance?


Możemy napisać o kwiatach, które sprawdzają się zawsze (ale zawsze też więdną), czekoladkach (znikających bez śladu), czy ciekawej książce (tak, to zawsze dobry pomysł)! Jeśli jednak zaglądasz na naszą stronę, z pewnością szukasz oryginalnych pomysłów…a takim niewątpliwie jest voucher na tatuaż!


Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i przygotowaliśmy niespodziankę! Teraz możesz skorzystać z promocji – 10% na voucher na wybrany tatuaż.
Oferta ważna jest do dnia kobiet i nie dotyczy klientów już zapisanych na termin.

Panie również zachęcamy do skorzystania z promocji! W końcu każda okazja jest dobra, żeby zrobić sobie prezent i spełnić marzenie o nowej dziarce 😊 Jeśli jeszcze nie wiesz, jaki wzór wybrać, zajrzyj do naszego wpisu o 4 trendach w tatuażu kobiecym.  A dzisiaj przedstawiamy jeszcze kilka innych kobiecych prac, które wyszły spod ręki pracujących w Monaché Ink artystów 😊 Może coś Cię zainspiruje?