4 TRENDY W TATUAŻU KOBIECYM

4 TRENDY W TATUAŻU KOBIECYM

Czasy, kiedy wytatuowana dziewczyna budziła niezdrową ciekawość, minęły bezpowrotnie. I bardzo dobrze! Moda na tatuaże stale rośnie i coraz więcej osób docenia ten sposób wyrażania siebie. Wśród wielbicieli ozdabiania ciała są osoby młode i po sześćdziesiątce, artyści, biznesmeni i pracownicy urzędów. Tatuaże szturmem podbiły salony i tylko nieliczni nadal przyklejają wytatuowanym osobom krzywdzące „łatki”. Nic dziwnego, że dziewczyny znacznie śmielej niż kiedyś zaglądają do salonów tatuaży. Jednak to nie wszystko! Kobiety nie tylko coraz częściej spełniają marzenie o własnej „dziarce”, ale także odważnie wkroczyły do zdominowanego przez mężczyzn świata i chwyciły maszynki do tatuażu w ręce! Obecnie w branży pracuje mnóstwo uzdolnionych dziewczyn, których niepowtarzalny styl sprawił, że zyskały grono wiernych fanów, nie tylko wśród kobiet. Świetnym przykładem „Girl Power” jest nasze studio Monaché Ink, w którym przeważają panie! Każda ma swój unikalny styl, który omówimy w ciągu najbliższych tygodni (bez obaw, zdolnych panów nie pominiemy! ). 

Dziś natomiast, zapraszamy na krótki przegląd trendów w tatuażu kobiecym.
Planujesz tatuaż i zastanawiasz się, jaki wzór wybrać? Poznaj 4 motywy, które cieszą się obecnie największym powodzeniem i daj się zainspirować!

1. TATUAŻ BOTANICZNY 

​Moda na rośliny jest wszechobecna – chcemy mieć monstery i strelicje nie tylko w salonach, ale także na ramionach! Uwielbiasz motywy florystyczne i marzy Ci się tatuaż botaniczny? Masz do wyboru mnóstwo wzorów – od delikatnych polnych kwiatów, po wyraziste kompozycje, przywołujące na myśl dziką dżunglę.

2. MAŁY, KOBIECY TATUAŻ

Niewielkich rozmiarów tatuaż jest nie tylko bardzo modny, ale także…bezpieczny! To świetny wybór na rozpoczęcie swojej przygody z ozdabianiem ciała. Jeśli nie miałaś do tej pory żadnego tatuażu, zastanawiasz się, jak to jest jakiś mieć, ale obawiasz się, czy zniesiesz ból, postaw na mały wzór! Świetnie sprawdzi się ważna dla Ciebie data, sentencja, motyw roślinny, zwierzęcy lub wzór graficzny. Jakie miejsce na ciele ozdobić niewielkim tatuażem? Dużym powodzeniem cieszy się mały tatuaż na nadgarstku, ale miejsce jest tak naprawdę dowolne – możesz ukryć swój tatuaż pod ubraniem lub go wyeksponować. Wszystko zależy od Ciebie!

3. TATUAŻ NA PALCU

Czyli najgorętszy trend, który podbił Instagram! Tatuaże na palcach cieszą się ogromną popularnością. Jakie wzory są najchętniej wybierane? Dziewczyny stawiają przede wszystkim na tatuaże imitujące pierścionki, azteckie symbole, rośliny i serca. Coraz częściej możemy podziwiać także wzory kojarzące się z kosmosem – planety, księżyce i gwiazdy. Wiele osób zastanawia się, czy tatuaż na palcu boli? Nie będziemy owijać w bawełnę – boli! Warto jednak pamiętać, że wzór jest niewielki, dlatego dolegliwości nie trwają długo. Masz ochotę na tatuaż na palcu? Koniecznie skontaktuj się z naszym studiem! Poniżej przedstawiamy wzory, które mogą stać się dla ciebie inspiracją. 

4. TATUAŻ DLA PAR 

Ślubny tatuaż stale zyskuje na popularności! Jeśli razem z partnerem szukacie oryginalnego sposobu na zastąpienie ślubnej obrączki, postawcie na tatuaż! Wzory nie muszą być takie same – młodzi chętnie decydują się na romantyczne napisy np. „jestem jego” i „jestem jej”, daty ślubu, znak nieskończoności lub korony królowej i króla. Wielbiciele minimalizmu mogą  zdecydować się na proste linie wokół palca serdecznego, symbolizujące obrączkę. Na myśl o takim nietuzinkowym rozwiązaniu czujecie przyśpieszone bicie serca? W takim razie nadajemy na tych samych falach! Zajrzyjcie do naszego studia – wspólnie znajdziemy dla Was najlepszy tatuaż ślubny.

Marzenia są po to, żeby je spełniać! Jeśli od dłuższego czasu rozważasz zrobienie tatuażu, zapraszamy Cię do Monaché Ink. Przyjdź i porozmawiaj z nami o swoich pomysłach, a my wcielimy je w życie! U nas zawsze jest swobodnie, kreatywnie i…ekstremalnie czysto (tak, mamy na tym punkcie obsesję, ale musisz przyznać, że to dobra obsesja!) No i zawsze możesz liczyć na kubek dobrej kawy