Monika

Założycielka / tattoo Artist 

Monika – założycielka Monaché Ink. Tatuaże są dla mnie nie tylko źródłem dochodów, ale przede wszystkim pasją. Już jako dziecko miałam duszę artysty – potrafiłam spędzać godziny na malowaniu. O tatuażach jeszcze nie myślałam. Skąd więc pomysł na własne studio tatuażu? Tatuażami zainteresowałam się w liceum – to po zdaniu matury otrzymałam pierwszą maszynkę do wykonywania tatuaży.

Ukończenie licznych kursów i szkoleń oraz nawiązanie współpracy z przyjacielskim studiem tatuaży utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że jest to praca, którą chcę wykonywać do końca życia. Dziś już wiem, że otwarcie własnego studio było jedną z najlepszych decyzji, jaką mogłam podjąć. Jako pasjonatka wszelkiego rodzaju tatuaży, doskonale zdaję sobie sprawę, że pozwalają one wyrazić siebie, pokazać swój charakter a niektórym również dodać odwagi. W moim studio tatuażu wykonujemy tatuaże w różnych stylach.

Chętnie podejmuję się wyzwań i zawsze staram się sprostać oczekiwaniom Klientów. Praca z ludźmi sprawia mi niezwykłą przyjemność – każdy Klient jest inny i każdy oczekuje innych efektów. To właśnie temu wyzwaniu za wszelką cenę chcę sprostać – zrobię wszystko, by opuszczali Państwo moje studio z uśmiechem na ustach i pełnym zadowoleniem.

Spodobały Ci się moje prace?

Znajdź więcej zdjęć na moim instagramie!