Samael

Tattoo Artist

Rysuje i maluje praktycznie, odkąd pamiętam. Miałam to szczęście, że rodzice dostrzegli moją pasję do tworzenia i posłali mnie do szkoły plastycznej. Tam utwierdziłam się w przekonaniu, że swoją przyszłość zwiążę ze sztuką, dlatego też postanowiłam dalej się edukować i ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach.

Po studiach udało mi się zatrudnić w branży gier komputerowych jako grafik. Aczkolwiek po czasie poczułam, że nie spełniam się w tym zawodzie. A tatuaże zawsze mnie fascynowały, szczególnie ze względu na moje zamiłowania do typowego rysunku warsztatowego. Postanowiłam więc, że zaryzykuje i się przekwalifikuje! Droga do studia Monache Ink nie była łatwa, ale już widzę ogrom satysfakcji z decyzji jaką podjęłam.

Moje tatuaże cechują się cienką linią i delikatnym cieniowaniem. Przy pracy najważniejsza dla mnie jest precyzja, staranność wykonania, a także komfort klienta. Stale się rozwijam i nie boję się nowych wyzwań, dlatego jeśli chcesz Jako miłośniczka i wielki pasjonat kina chętnie tworzę projekty tatuaży inspirowane kultowymi filmami. Posiadam wiele innych zainteresowań, jak gry, turystyka, terrarystyka czy sztuki walki (karate kyokushin) także mam skąd czerpać inspiracje. Staram się codziennie rozwijać swój warsztat i umiejętności oraz tworzyć niezwykłe i oryginalne tatuaże!

Spodobały Ci się moje prace?

Znajdź więcej zdjęć na moim instagramie!