Jakie tatuaże dla par? Przegląd najlepszych wzorów

Jakie tatuaże dla par? Przegląd najlepszych wzorów

Tatuaże to Wasza wspólna pasja, a rozmowy o wzorach i motywach, znaczeniu tatuaży prowadziliście już na pierwszych randkach? A może żadne z Was nie ma dziary i byłaby to Wasza inicjacja? Niezależnie od powodu i stopnia zaawansowania wiedzy o tatuażach, jeżeli marzy Wam się tatuaż dla dwojga, to mamy dla Was kilka inspiracji. Tatuaż dla par to nic innego jak świetne doświadczenie, które Was połączy, zdecydowanie dobry pomysł na prezent z okazji rocznicy związku, ale też coś, co zawsze będzie Wam przypominało daną osobę, moment w życiu.

Tatuaże dla zakochanych – dwa takie same, a może każdy inny?

Pomysłów na tatuaże jest całe mnóstwo. Wszystko zależy od stylu tatuażu, jego wielkości i umiejscowienia, ale jest wiele wzorów, które doskonale prezentują się na dłoniach, rękach, ale też na stopach lub plecach. Postaramy się przeanalizować często pojawiające się pomysły i przedstawić tak, abyś mógł się zainspirować. Odchodzi się już od tatuowania swoich imion (na szczęście), ale w takim razie czym je zastąpić?

Widzieliśmy już wiele tatuaży dla par, jedne były bardziej pomysłowe, inne były bardziej klasyczne. Ale co możemy podpowiedzieć Wam, jeżeli dopiero szukacie tatuaży miłosnych dla dwojga? Wartą rozważenia są dwie propozycje, a w zasadzie jedna. Dobrze jest wybrać taki wzór, który prezentuje się tak samo dobrze w duecie, jak i solo. Wybierz więc takie pomysły na tatuaże dla par, które stanowią osobne byty, dlatego nawet jeżeli Wasze drogi się rozejdą, nadal pozostaniecie z fajnym wzorem, którego znaczenie i okoliczności zrobienia będziecie znali tylko Wy. Dlatego możesz postawić na tatuaże łączone dla par, które łączą się w jeden wzór. Najpopularniejszy jest kluczyk i kłódka. Oczywistym jest, że każda kłódka ma swój kluczyk, ale oba te elementy wyglądają pięknie same w sobie. Mogą to być również wzory geometryczne, które wykorzystują zazębianie się elementów. Możecie też zrobić odbicia lustrzane, np. jedno z Was wytatuować lewą stronę, a druga osoba prawą stronę pysku lwa, rysunku mapy czy wzoru, który ma znaczenie dla Was obojga.

Chcecie podejść do tego inaczej? Możecie wytatuować sobie identyczne tatuaże dla par. Nadgarstek, łopatka, palce – to nie ma znaczenia! Takie same wzory mogą znajdować się w dowolnym miejscu (tym samym u obu osób lub dwóch odmiennych). Postaw na podobną kompozycję linii, tę samą figurę geometryczną, np. tatuaże trójkąty – jedno z Was zamalowane, drugie pozostawia kontur.

Pomysł na tatuaż dla dwojga – inspiracje

Z doświadczenia wiemy, że właśnie imiona i daty, które łączyły kiedyś dwoje ludzi są najczęściej coverowane. W życiu nigdy nie możemy mieć 100% pewności co do finału love story, dlatego zamiast daty ślubu czy pierwszej randki, rozsądniej będzie wybrać jakiś symbol. Zaręczyny odbyły się na rajskiej plaży? Możecie wytatuować muszelki, dwie identyczne lub każdy inną, ważne aby motyw przewodni był taki sam. Jesteście bardziej sentymentalni i lubicie wspominać Wasze wakacje, imprezy, spotkania ze znajomymi, ale też radości, których z pewnością nie brakuje w Waszym wspólnym życiu? Możecie wybrać symbol klepsydry. Pamiętajcie, żeby piasek przesypywał się z góry na dół i pozostawał w górnej fiolce. Dlaczego? Klepsydra symbolizuje upływający czas, a chyba chcecie, aby tego wspólnego zostało Wam jeszcze wiele lat? Może całą wieczność?

W ostatnich latach królują tatuaże dla par puzzle, które naturalnie kojarzą się z niesamowitym dopasowaniem. Jeżeli więc jesteście jak dwie połówki jabłka lub dwa dopasowane puzzle, koniecznie idźcie tym tropem. A jak już jesteśmy przy trendujących wzorach to figury szachowe wracają do łask. Trudno nam powiedzieć, jak wielka rola jest w tym serialu „Gambit królowej”, ale jedno jest pewne – tatuaże królowej i króla goszczą na nadgarstku, kości miednicy, ale i tuż nad stopą, obok kostki lub na ścięgnie Achillesa. Król i Dama karciana równie często lądują na Waszych ciałach, nic dziwnego, minimalistyczne tatuaże dla par cieszą się ogromną popularnością. Do jednych z nich należą np. słońce i księżyc, Mickey i Minnie, korony królewskie, kotwica i kompas, ale też linie. 

Gdzieś w sklepie lub restauracji, na wakacyjnym wyjeździe zobaczyłeś u kogoś subtelny tatuaż na dłoni i zastanawiasz się, co oznacza tatuaż serce na palcu lub cienka linia biegnąca wokół palca serdecznego? Coraz bardziej modne, tatuaże partnerskie mogą też mieć podobną symbolikę do obrączek ślubnych i widnieć na serdecznym palcu. To ni mniej, ni więcej jak tatuaże zamiast obrączek – zapewnienie miłości, deklaracja oddania i chęci pozostania w tym związku. Często decydują się na to osoby przed ślubem lub po nim, na jedną z rocznic jako odnowienie przysięgi. To znakomita sprawa dla osób, które nie planują ślubu, ale jednak chciałyby symbolicznie podkreślić wagę związku partnerskiego, w którym się znajdują. Co myślicie o takim pomyśle?

Jeżeli wybraliście już wzór, to zachęcamy do zapisania się do nas na sesje. Brakuje Wam pomysłu lub wahacie się pomiędzy jakimiś wzorami? Możemy stworzyć dla Was indywidualny projekt, łączący wszystkie pomysły. Koniecznie skontaktujcie się z nami i opowiedzcie o swoich oczekiwaniach. Jeżeli szukacie pomysłu na prezent, tatuaż będzie idealnym pomysłem dla Ciebie, partnera i dla Was.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*