EsteraTattoo

Tattoo Artist

Zawsze interesowałam się projektowaniem graficznym, rysunkiem i malarstwem. Skończyłam architekturę wnętrz, ale praca za biurkiem nie była szczytem moich ambicji. Kreatywność i dusza artystki zaprowadziły mnie do studia tatuażu. Pierwsze pociągnięcie maszynką i już wiedziałam, że to jest to. Największą satysfakcję sprawia mi widok swoich projektów przeniesionych na skórę i to uczucie, gdy wiem, że klient jest zadowolony z mojej pracy.

Do każdego nowego projektu wkładam maksimum energii i czasu. Dzięki temu moje wzory są unikalne i spersonalizowane. Cenię sobie dobry kontakt z klientem i jednocześnie jestem otwarta na jego pomysły. Specjalizuję się w takich stylach jak dotwork i linework. Najbardziej lubię wykonywać kobiece motywy florystyczne i zwierzęce.

Moje tatuaże cechują się cienką linią i delikatnym cieniowaniem. Przy pracy najważniejsza dla mnie jest precyzja, staranność wykonania, a także komfort klienta. Stale się rozwijam i nie boję się nowych wyzwań, dlatego jeśli chcesz mieć na swoim ciele jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki, trafiłeś idealnie. Razem stworzymy coś niezwykłego!

Spodobały Ci się moje prace?

Znajdź więcej zdjęć na moim instagramie!

no images were found